افزایش بازدید پس از طراحی وب سایت

نوشته شده توسط Super User

افزایش بازدید پس از طراحی وب سایت

افزایش بازدید وب سایت طراحی

پس از اینکه سایت شما طراحی و آماده شد،کا ف کا وب آمادگی دارد که وب سایت شما را به کاربران اینترنت معرفی نماید و بازدید وب سایت شما و در نتیجه فروش شما را نسبت به رقبایتان افزایش دهد.

در حال حاضر خدمات افزایش بازدید و در نتیجه افزایش رنکینگ وب سایت طراحی شده به دو صورت قابل انجام میباشد

1- حالت اول بدین صورت است که افراد به صورت نامعلوم وارد وب سایت شما میشوند. یعنی آنها نمیدانند دقیقا در حال ورود به چه نوع سایتی هستند و وب سایت مورد نظر چه نوع خدماتی را ارائه میدهد.

این روش مزایا و معایبی دارد که مهمترین عیب آن این است که درصد ناچیزی از افرادی که به وب سایت شما آمده اند؛ ممکن است جزء مشتریان بالقوه شما باشند. مزیت این نوع افزایش بازدید در این است که اولا روشی ارزان بوده و ثانیا تعداد بازدید بسیار زیادی را نصیب شمارشگر وب سایت شما خواهد نمود که به هر شکل حدقل این مزیت را دارد که رنکینگ وب سایت شما را به صورت چشمگیری تکان خواهد داد.

  2- دومین روش افزایش بازدید به این صورت است که دقیقا افرادی که ممکن است وب سایت شما و خدماتی که ارائه میدهید مورد علاقه آنها باشد، به سایت شما سرازیر میشوند. مزیت این نوع افزایش بازدید این است که نرخ تبدیل آنها قطعا از حالت اول بیشتر خواهد بود و مزیت دیگر این است که افرادی که وارد وب سایت شما میشوند؛ زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف خواهد نمود و این خود برای سئو بسیار مفید خواهد بود. اما عیب این روش کمی گران تر بودن آن نسبت به حالت قبل است.

پیشنهاد ما این است که هر دو روش را تواما با هم به کار بگیرید تا با سرعت بیشتر و صرف زمان و هزینه کمتر به هدف خود نزدیکتر شوید.

برای دریافت مشاوره با ما 77066066بگیرید.