مرکز تماس نوین

مرکز تماس هسته اصلي خدمات مشتري را تشكيل مي‌دهد و براي سازمان‌ ها‌يي كه به تماس مردم وابسته‌ اند بسيار حياتي است. مرکز تماس پيشرفته علاوه بر افزايش كارائي كارمندان در پاسخ‌ گوئي به مشتريان، باعث افزايش سرعت و بهره‌وري و در نتيجه كاهش هزينه‌هاي سازمان مي‌شود.

رواج روز افزون استفاده از شبكه‌ هاي كامپيوتري و اتوماسيون در سازمان‌ ها باعث شده است شركت‌ هاي آينده نگر با به سمت مراكز تماس بر اساس فناوريIPو فناوریVoIPروي آورده‌اند. استفاده از فناوريVoIPدر مراكز تماس باعث مي‌گردد تركيب شبكه كامپيوتري سازمان و مركز تلفني آن تسهيل گردد.

مشکلات استفاده از مراکز تماس سنتی :

در مرکز تماس سنتي بر خلاف مرکز تلفنVoIP، شبكه كامپيوتري از سيستم تلفن جداست. اين سيستم معايب گوناگوني دارد: به علت جدا بودن شبكه تلفني و كامپيوتري، ارتباط بين مرکز تلفن و نرم افزار های کامپیوتری باعث پيچيدگي سيستم و كاهش قابليت اعتماد آن مي‌گردد. همچنين ارتباط يكپارچه از طريق تلفن، ايميل، چت وSMSبه دشواري ميسر خواهد بود.

پیشنهاد کا ف کا :

راه حل پيشنهادي کا ف کا، استفاده از نسل جديد مرکز تماس است كه با بهره‌گيري از فناوري VoIP يكپارچه سازي تماس‌ ها، افزايش انعطاف سيستم، بهبود مديريت‌پذيري و كاهش هزينه‌ ها را ممكن مي‌سازد. در اين راه حل امكان تركيب مركز تماس و نرم‌افزار هاي CRM به سادگي وجود دارد. همچنين طرح ارائه شده توسعه سيستم اتوماسيون را ممكن مي‌سازد تا براي بسياري از وظايف نيازي به نيروي كار انساني وجود نداشته باشد.

عضویت در خبرنامه

لطفا برای عضویت در خبرنامه آدرس ایمیل خود را وارد نموده و کلید عضویت را بزنید .

لیست قیمت